Efektyvus energijos vartojimas

Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimas 2017-11-3 Nr. 8-70

Straipsniai žiniasklaidoje:

Kaip sumažinti energijos vartojimą
Kvartalinė renovacija atgaivins Tauragės centrą
Susidėvėjusios trasos „valgo“ gyventojų pinigus
Efektyvesnei šilumos gamybai būtinos investicijos
Šildyti būstą taupiai gali kiekvienas
Naujas katilas Tauragės šilumos vartotojams jau sutaupė pinigų
Šilumos kainos dinamika ir prognozės Tauragės miesto CŠT vartotojams

EHP video apie CŠT privalumus, siekiant švelninti klimato kaitos poveikį ir spartinti Europos miestų dekorbanizaciją.
Europos centralizuoto šilumos ir vėsumos tiekimo sektoriai išsikėlę tikslus iki 2050 metų visą šilumą gaminti neišmetant CO2. Esame įsipareigoję savo bendruomenei, savo klientams ir ateities kartoms! CŠT prisideda prie klimato kaitos mažinimo tikslų, nes tai yra lanksti, patikima ir galinti naudoti įvairius AEI (atliekinė, perteklinė, saulės energija ir kt.) – kompleksinė sistema, užtikrinanti tvarų ir prieinamą šildymą ir vėsinimą Europos miestams! Plačiau apie tai žiūrėkite videofilme.     (LŠTA informacija)

Šilumos energetikos ir technologijų mokslai jaunuoliams leidžia kurti savo paties ir šalies ateitį, prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ir Lietuvos, kaip profesionalų šalies, įvaizdžio. Šilumos pramonė – visuomet reikalinga, o joje veikiančioms įmonėms visuomet reikia jaunų profesionalų, juolab dabar, kai šilumos srityje verslas ir valstybė vykdo vis ambicingesnius projektus.
Videofilmas apie centralizuotą šilumos tiekimo privalumus, esamas ir planuojamas diegti naujas technologijas. Per pastaruosius 20 metų šilumos pramonės verslai sparčiai augo ir vystėsi, dabar yra labai konkurencingi, todėl studentams čia atsiveria karjeros perspektyvos.                                                                                                                   (LŠTA informacija)

Seminaro  "Pastatų energijos ir karšto vandens sistemų efektyvus naudojimas" vykusio 2019-11-28 d. video:

Šilumos specialistai neabejoja renovacijos nauda:


Šilumos energijos paskirstymas daugiabučiuose namuose – ką vertėtų žinoti?


Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija pristato video atmintinę šilumos energijos vartotojams. Informacinis filmukas supažindins su pagrindinėmis šilumos vartotojo teisėmis, pateiks praktinių patarimų ir šilumos taupymo receptų. Projektas finansuojamas Europos Komisijos bei LR Biudžeto lėšomis.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-02-28