Kontaktai

Pareigos Vardas, pavardė   Darbo tel. Mobilusis tel.
Direktorius

Audrius Arcišauskas
audrius.arcisauskas@tst.lt

(8 446) 62 860 8 673 08 673
Personalo specialistė - sekretorė Ieva Bartkienė
ieva.bartkiene@tst.lt
(8 446) 62 863
Finansų ir administravimo tarnybos vadovė Lina Tamavičienė
lina.tamaviciene@tst.lt
(8 446) 56 988  
Bendrųjų reikalų gupės vadovė

Neringa Sakalauskienė
neringa.sakalauskiene@tst.lt

(8 446) 62 863  
Vyr. apskaitininkas Sigitas Sendžikas
sigitas.sendzikas@tst.lt
(8 446) 62 862  
Apskaitininkė ekonomistė Leta Zimkuvienė
leta.zimkuviene@tst.lt
(8 446) 56 988  
Apskaitininkė šilumos ir karšto vandens suvartojimo rodmenų deklaravimui Nijolė Jalnionienė
nijole.jalnioniene@tst.lt
(8 446) 62 865 8 655 59 067
     
Viešųjų pirkimų specialistė Ineta Sendžikienė ineta.sendzikiene@tst.lt   8 675 98 579
IT specialistas Rolandas Grevys rolandas.grevys@tst.lt (8 446) 62 862  
                                   RENOVACIJOS SKYRIUS (8 446) 62 868  
Daugiabučių namų administravimo tarnybos vadovas

Vytautas Navickas
vytautas.navickas@tst.lt

(8 446) 62 868 8 699 77 062
Daugiabučių namų administravimo tarnybos projektų vadovas  Vytautas Macaitis
vytautas.macaitis@tst.lt
(8 446) 62 868 8 677 53 715
Apskaitininkė daugiabučių namų administravimui Ingrida Karbauskienė ingrida.karbauskiene@tst.lt (8 446) 62 868 8 655 66 263
IT specialistas - apskaitininkas Alvydas Petkus
alvydas.petkus@tst.lt
(8 446) 62 868 8 612 85 885
       
Karšto vandens skaitiklių kontrolierius Jonas Purkus
jonas.purkus@tst.lt
  8 685 01 023
Karšto vandens skaitiklių kontrolierius Vaclovas Turskis   8 656 93 123
       
Tinklų eksploatavimo tarnybos vadovas Vidmantas Paulauskas vidmantas.paulauskas@tst.lt (8 446) 62 871 8 685 29 827
Kontrolierius Albinas Nausėda
albinas.nauseda@tst.lt
8 673 15 890
Kontrolierius Eugenijus Pudžiuvelis
eugenijus.pudziuvelis@tst.lt
8 655 57 226
       
Elektros priežiūros grupės vadovas Edmundas Endrijaitis edmundas.endrijaitis@tst.lt (8 446) 62 870 8 699 03 510
Mobilios aptarnavimo grupės vadovas Albinas Černauskas albinas.cernauskas@tst.lt (8 446) 62 866 8 673 08 730
Katilų eksploatavimo grupės vadovas Algirdas Berneckis algirdas.berneckis@tst.lt   8 673 44 541
       
Biomasės inžinierė Agnė Gendrolienė agne.gendroliene@tst.lt   8 655 02 045
Šiluminių trasų avarijų, karšto vandens skaitiklių gedimų registravimas
Dispečeris Kęstutis Armonas kestutis.armonas@tst.lt (8 446) 62 867 8 655 57 224
Centrinis valdymo pultas (visą parą)   (8 446) 61 095 8 673 09 263

Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-01