Kontaktai

Bendrieji klausimai:       (+370 446) 62863
Gedimų registravimas:  (+370 446) 62867
                                       +370 655 57224
Nedarbo metu:              (+370 446) 61095

Pareigos Vardas, pavardė Mobilusis tel.

Direktorius           

Audrius Arcišauskas
audrius.arcisauskas@tst.lt

+370 673 08 673
Direktoriaus pavaduotoja Alina Šaučiūnienė
alina.sauciuniene@tst.lt
Finansų grupės vadovė Lina Tamavičienė
lina.tamaviciene@tst.lt
 
Bendrųjų reikalų grupės vadovė

Ieva Bartkienė
ieva.bartkiene@tst.lt

 
Daugiabučių namų administravimo grupės vadovas Vytautas Macaitis
vytautas.macaitis@tst.lt
+370 677 53 715
Teisininkas Edvardas Dobrovolskis
edvardas.dobrovolskis@tst.lt
Klientų aptarnavimo grupės vadovas Sigitas Sendžikas
sigitas.sendzikas@tst.lt
 
Klientų aptarnavimo grupės vadybininkė Neringa Sakalauskienė
neringa.sakalauskiene@tst.lt
Ekonomistė Leta Zimkuvienė
leta.zimkuviene@tst.lt
 
Viešųjų pirkimų specialistė

 
IT specialistas - apskaitininkas Rolandas Grevys
rolandas.grevys@tst.lt
 
Biokuro specialistė Viktorija Savickienė
viktorija.savickiene@tst.lt
+370 655 02 045
                                   RENOVACIJOS SKYRIUS  
     
Projektų administratorė Aida Ašmonaitė
aida.asmonaite@tst.lt
+370 683 54 735
Buhalterė - apskaitininkė
Ingrida Karbauskienė
ingrida.karbauskiene@tst.lt
+370 655 66 263
Inžinerinių sistemų inžinierius Alvydas Petkus
alvydas.petkus@tst.lt
+370 612 85 885
     
Vyr. kontrolierius Jonas Purkus
jonas.purkus@tst.lt
+370 685 01 023
     
Tinklų eksploatavimo grupės vadovas Vidmantas Paulauskas vidmantas.paulauskas@tst.lt +370 685 29 827
     
Katilų eksploatavimo grupės vadovas Albinas Černauskas
albinas.cernauskas@tst.lt
+370 673 08 730
Energetikas - tiekėjas Edmundas Endrijaitis
edmundas.endrijaitis@tst.lt
+370 699 03 510
Remonto skyriaus vadovas Algirdas Berneckis
algirdas.berneckis@tst.lt
+370 672 44 541
     
Šiluminių trasų avarijų, karšto vandens skaitiklių gedimų registravimas
Darbų saugos ir aplinkosaugos specialistas Kęstutis Armonas
kestutis.armonas@tst.lt
+370 655 57 224
Centrinis valdymo pultas (visą parą)   +370 673 09 263

Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-21