Kontaktai

Pareigos Vardas, pavardė Darbo tel. Mobilusis tel.
L.e.p. Direktorius

Audrius Arcišauskas
arcisauskas@tst.lt

62860 8 673 08673
Finansų ir administravimo tarnybos vadovė Aušrinė Steputienė
ausrine.steputiene@tst.lt
62864  
Technikos direktorius Audrius Arcišauskas
audrius.arcisauskas@tst.lt
62861 8 673 08673
Bendrųjų reikalų gupės vadovė

Alina Šaučiūnienė
alina.sauciuniene@tst.lt

62863  
Apskaitos grupės vadovė Lina Tamavičienė
lina.tamaviciene@tst.lt
56988  
Vyr. apskaitininkas Sigitas Sendžikas
sigitas.sendzikas@tst.lt
62862  
Apskaitininkė ekonomistė Leta Zimkuvienė
leta.zimkuviene@tst.lt
56988  
Apskaitininkė šilumos ir karšto vandens suvartojimo rodmenų deklaravimui Nijolė Jalnionienė
nijole.jalnioniene@tst.lt
62865 8 655 59067
Juristė      
Viešųjų pirkimų specialistė Ineta Sendžikienė ineta.sendzikiene@tst.lt   8 675 98579
IT specialistas Rolandas Grevys rolandas.grevys@tst.lt 62862  
                                   RENOVACIJOS SKYRIUS 62868  
Daugiabučių namų administravimo tarnybos vadovas

Vytautas Navickas
vytautas.navickas@tst.lt

62868 8 699 77062
Daugiabučių namų administravimo tarnybos projektų vadovas  Vytautas Macaitis
vytautas.macaitis@tst.lt
62868  8 677 53715
Apskaitininkė daugiabučių namų administravimui Ingrida Karbauskienė ingrida.karbauskiene@tst.lt 62868 8 655 66263
       
Karšto vandens skaitiklių kontrolierius Jonas Purkus
jonas.purkus@tst.lt
  8 685 01023
Karšto vandens skaitiklių kontrolierius Vaclovas Turskis   8 656 93123
       
Tinklų eksploatavimo tarnybos vadovas Vidmantas Paulauskas vidmantas.paulauskas@tst.lt 62871 8 685 29827
Kontrolierius Albinas Nausėda
albinas.nauseda@tst.lt
8 673 15890
Kontrolierius Eugenijus Pudžiuvelis
eugenijus.pudziuvelis@tst.lt
8 655 57226
       
Elektros priežiūros grupės vadovas Edmundas Endrijaitis edmundas.endrijaitis@tst.lt 62870 8 699 03510
Mobilios aptarnavimo grupės vadovas Albinas Černauskas albinas.cernauskas@tst.lt 62866 8 673 08730
Katilų eksploatavimo grupės vadovas Algirdas Berneckis algirdas.berneckis@tst.lt   8 673 44541
       
Biomasės inžinierė Agnė Gendrolienė agne.gendroliene@tst.lt   8 655 02045
Šiluminių trasų avarijų, karšto vandens skaitiklių gedimų registravimas
Dispečeris Kęstutis Armonas kestutis.armonas@tst.lt 62867 8 655 57224
Centrinis valdymo pultas (visą parą)   61095 8 673 09263

Paskutinį kartą redaguota: 2019-11-14