Kontaktai

Pareigos Vardas, pavardė   Darbo tel. Mobilusis tel.

Direktorius           

Darbotvarkė 2021-04-12 - 2021-04-16

Audrius Arcišauskas
audrius.arcisauskas@tst.lt

  8 673 08 673
Personalo specialistė Ieva Bartkienė
ieva.bartkiene@tst.lt
 
Finansų grupės vadovė Lina Tamavičienė
lina.tamaviciene@tst.lt
   
Bendrųjų reikalų gupės vadovė

Neringa Sakalauskienė
neringa.sakalauskiene@tst.lt

   
Klientų aptarnavimo grupės vadovas Sigitas Sendžikas
sigitas.sendzikas@tst.lt
   
Ekonomistė - analitikė Leta Zimkuvienė
leta.zimkuviene@tst.lt
   
     
Viešųjų pirkimų specialistė Ineta Sendžikienė ineta.sendzikiene@tst.lt   8 675 98 579
IT specialistas - apskaitininkas Rolandas Grevys rolandas.grevys@tst.lt    
                                   RENOVACIJOS SKYRIUS    
Renovacijos grupės vadovas

Vytautas Navickas
vytautas.navickas@tst.lt

  8 699 77 062
Renovacijos projektų koordinatorius  Vytautas Macaitis
vytautas.macaitis@tst.lt
  8 677 53 715
Buhalterė apskaitininkė
Ingrida Karbauskienė ingrida.karbauskiene@tst.lt   8 655 66 263
IT specialistas (apskaitininkas) Alvydas Petkus
alvydas.petkus@tst.lt
  8 612 85 885
       
Vyr. kontrolierius Jonas Purkus
jonas.purkus@tst.lt
  8 685 01 023
Kontrolierius Deimantas Ilarionenkovas
deimantas.ilarionenkovas@tst.lt
8 673 15 890
       
Tinklų eksploatavimo grupės vadovas Vidmantas Paulauskas vidmantas.paulauskas@tst.lt   8 685 29 827
       
Elektros priežiūros grupės vadovas Edmundas Endrijaitis edmundas.endrijaitis@tst.lt   8 699 03 510
Katilų eksploatavimo grupės vadovas Albinas Černauskas albinas.cernauskas@tst.lt   8 673 08 730
Remonto skyriaus vadovas Algirdas Berneckis algirdas.berneckis@tst.lt   8 672 44 541
       
Biokuro specialistė Agnė Gendrolienė agne.gendroliene@tst.lt   8 655 02 045
Šiluminių trasų avarijų, karšto vandens skaitiklių gedimų registravimas
Dispečeris Kęstutis Armonas kestutis.armonas@tst.lt   8 655 57 224
Centrinis valdymo pultas (visą parą)     8 673 09 263

Paskutinį kartą redaguota: 2021-04-12