Kaip užsisakyti el. sąskaitą?

Jei norite el. sąskaitos, užpildykite prašymą.

Tauragės šilumos tinklai siūlo vartotojams rinktis elektroninį sąskaitos gavimo būdą. Tai paprasta, patogu ir svarbiausia – tausojama aplinka. Sąskaitą už šilumą gausite elektroniniu paštu ar prisijungę prie Tauragės šilumos tinklų savitarnos.

Elektroninę sąskaitą, gausite greičiau nei siunčiamą paprastu paštu. Sąskaita nepasimes ir bus pasiekiama Jums patogiu metu. Išvengsime atvejų, kai dėl netvarkingų pašto dėžučių popierinės sąskaitos Jūsų nepasiekia.

Per metus šilumos tiekimo bendrovė už suvartotą šilumos energiją išsiunčia apie 47 tūkst. popierinių sąskaitų. Jų atsisakę prisidėtume prie gamtos tausojimo, mažėtų sąskaitoms spausdinti sunaudojamo popieriaus bei energijos išteklių, reikalingų medienai apdirbti. Skaičiuojama, kad vienas pasaulio gyventojas per metus savo poreikiams sunaudojo vidutiniškai 57 kilogramus popieriaus, o vienai tonai biuro popieriaus pagaminti sunaudojami maždaug 24 medžiai.

Kaip užsisakyti elektroniniu paštu siunčiamas sąskaitas?
Išsiųskite prašymą el. paštu info@tst.lt arba  užpildykite prašymo formą Tauragės šilumos tinklų interneto svetainėje https://www.tauragesst.lt/rforma.php. Taip pat prašymą galite pateikti ir bendrovės darbuotojui, apsilankančiam Jūsų namuose.

Ačiū, kad tausojate aplinką!

Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-05
Galerija